Фото міжкімнатних дверей встановлених нашою компанією в Харкові і Києві

Dorum в Instagram

Фото встановлених дверей з нашої Instagram галереї

Фабрика дверей "Дорум" володіє величезним досвідом у виробництві дверей. Ми виробляємо двері з МДФ найвищої якості з використанням сучасного обладнання і матеріалів, а також гарантуємо європейську якість нашої продукції. Ось уже понад 10 років ми виробляємо міжкімнатні двері в Харкові. Фото наших робіт, які стали предметом гордості їх господарів, ми розмістили в цьому розділі сайту dorum.com.ua.

Сучасне обладнання, яким оснащена наша фабрика, дозволяє виробляти міжкімнатні двері під замовлення з будь-яким дизайном і декором з практично будь-яких доступних матеріалів: шпон з натурального дерева, ламінування плівкою ПВХ, оформлення склом, панелями з натурального дерева, декоративним пластиком або металевими вставками і т. п.

Застосовувані нами технології дозволяють імітувати фактуру будь-якого сорту дерева і без обмежень втілювати будь-які дизайнерські ідеї. У цій галереї зібрані реальні роботи: на фото - міжкімнатні двері, придбані не лише харківськими клієнтами, а й жителями інших міст України.

Ці вироби наочно демонструють, наскільки широким може бути політ фантазії. При бажанні ви можете самі створити дизайн своїх дверей, а ми реалізуємо вашу задумку на найвищому рівні. Якщо вам необхідна допомога в створенні індивідуального оформлення або ви просто хочете придбати двері з авторським оформленням, до ваших послуг наші професійні дизайнери. Вони допоможуть створити двері, яка ідеально впишеться в стиль вашого будинку або офісу.

Завдяки висококваліфікованому персоналу і сучасним технологіям, ми маємо можливість виготовити для вас двері з унікальним декором.

Ваші двері будуть радувати око довгі роки, а наша галерея, завдяки вашим замовленням, поповниться фотографією ще одного твору дверного мистецтва.

Наші переваги
 • Якість

  Повний цикл виробництва міжкімнатних дверей в Україні, від заготівлі пиломатеріалів до монтажу у клієнта.

 • Ціна

  Ми пропонуємо ціни на міжкімнатні двері від виробника без додаткових націнок.

 • Стильний дизайн

  Каталог Дорум - це більше 300 моделей, а також виробництво міжкімнатних дверей за індивідуальними ескізами.

 • Надійність

  20-ти річний досвід виробництва внутрішніх дверей тільки з перевіреного сировини.

 • «Двері під ключ!»

  Міжкімнатні двері в Києві та інших містах України з установкою: власна бригада монтажників, гарантійне та післягарантійне обслуговування.