Арочні двері на замовлення: виготовлення та встановлення в Києві, Харкові та Одесі

Фабрика Dorum виготовить на замовлення арочні міжкімнатні двері з МДФ.

Двері-арки - це, як правило, орні конструкція з однією або двома стулками, але з округленим склепінням. Розрізняють декілька форм цього заокруглення:

 • круглий контур - у вигляді класичної напівциркулярними арки (правильна півколо з центром в середині отвору), еліпсоїдні, модерн (з високим підйомом), романтика (з прямою центральною частиною, яка округляється на кутах примикання до короба);
 • стрельчатая - у верхній точці арки міжкімнатних дверей сходяться лінії утворюють гострий кут;
 • мавританські - верх арочної двері нагадує підкову.

Ми виготовимо двері з аркою будь-якої конфігурації. Єдина умова - до приїзду зморщок повинен бути готовий отвір бажаної форми. У Києві, Харкові та Одесі надаємо послуги «під ключ», які включають завмер, складання проекту, виробництво, установку арочної міжкімнатних дверей під контролем персонального менеджера.

Виготовлення і подальший монтаж арочної двері - трудомісткий процес, тому ціни на такі послуги будуть вищими. Для вашої зручності ми відразу прорахуємо повну вартість замовлення.

Дизайн арочних дверей фабрики Dorum

Для виробництва арочних дверей ми використовуємо якісний МДФ, зрощений на мікрошип брус хвойних порід дерева і надійні витратні матеріали перевірених виробників. Завдяки цьому їх ціна набагато нижча, ніж у аналогів з масиву. Однак естетичні та експлуатаційні властивості будуть не гірші, а в деяких моментах навіть краще:

 • високоточні верстати з ЧПУ дозволяють формувати будь-який рельєф і малюнок у форматі 3D;
 • зовнішнє обробне покриття «еко-шпон» з ПВХ-ламінату виробництва Південної Кореї імітує колір і фактуру натуральної деревини цінних порід, але відрізняється високою механічною міцністю, стійкістю до коливань вологості і температури приміщення, побутової хімії;
 • виробництво Dorum оснащено технологічними лініями для піскоструминної обробки скла, нанесення на нього фотодруку, фігурного різання по складним шаблонами, роботі з ударостійким склом триплекс.

У нас можна купити аркову двері на замовлення до будь-якого інтер'єру. Вибирайте вподобаний дизайн з онлайн каталогу прямокутних моделей - і конструктори адаптують його під отвір з аркою. При необхідності виготовимо двері-арку за індивідуальним ескізом. Термін виконання замовлення - від 14 днів.

Наші переваги
 • Якість

  Повний цикл виробництва міжкімнатних дверей в Україні, від заготівлі пиломатеріалів до монтажу у клієнта.

 • Ціна

  Ми пропонуємо ціни на міжкімнатні двері від виробника без додаткових націнок.

 • Стильний дизайн

  Каталог Дорум - це більше 300 моделей, а також виробництво міжкімнатних дверей за індивідуальними ескізами.

 • Надійність

  20-ти річний досвід виробництва внутрішніх дверей тільки з перевіреного сировини.

 • «Двері під ключ!»

  Міжкімнатні двері в Києві та інших містах України з установкою: власна бригада монтажників, гарантійне та післягарантійне обслуговування.