Виготовлення прихованих дверей в Києві, Харкові, Одесі

Фабрика Dorum пропонує купити приховані двері за ціною виробника. Ми виготовляємо продукцію під замовлення, тому вона буде повністю відповідати розмірам дверного отвору. У Києві, Харкові та Одесі надаються послуги «Під ключ», які включають виїзд на об'єкт замірника, допомога у виборі дизайну, доставку з розвантаженням і занесенням і установку кваліфікованими монтажниками.

Наші майстри нададуть необхідні рекомендації будівельній бригаді і організовують обмір готових прорізів.

 
 

Призначення прихованої двері

Прихована міжкімнатні двері не виділяється на площині стіни - в цьому її головна особливість:

 • Вона доречна в приватних будинках, громадських будівлях, офісах, квартирах.
 • З її допомогою легко замаскувати вхід в приміщення, куди небажано проникнення сторонніх.
 • Виконана з філігранною точністю, вона стає дивовижною частиною інтер'єру.

Приховані двері можуть бути невидимими з обох сторін, повністю зливаючись зі стіною, або грати роль потайного входу в одну з кімнат. В останньому випадку зворотна сторона стулки підкреслює кордону отвору.

Конструкція прихованої міжкімнатних дверей

Дверний короб монтується врівень з площиною стіни з боку відкривання. Після цього він відбувся лише тими ж матеріалами, що і стіна. Демонтаж через пошкодження або зносу включає значні і трудомісткі оздоблювальні роботи. Тому до конструкції дверного короба пред'являються підвищені вимоги надійності і довговічності. Вибираються водостійкі матеріали, стійкі до механічних пошкоджень і тимчасового зносу.

Такими параметрами володіє дверний короб з анодованого алюмінію.

Профіль алюмінієвого короба для прихованої двері.

Особливий тип алюмінієвого профілю для дверного короба укомплектованого дверним полотном з фальцем, дозволяє реалізувати конструкція прихованої двері з відкриванням усередину приміщення.

Профіль алюмінієвого короба для прихованої двері, з відкриванням усередину отвору.


В якості додаткової опції можна вибрати окантовку дверного полотна профільної торцевої планкою з анодованого алюмінію, що істотно підвищує надійність і стильність конструкції прихованої двері.

 

Монтаж дверей здійснюється в два етапи:

 • При зведенні стінових перегородок встановлюється дверний короб з екструдованого алюмінію.
 • Після оздоблювальних робіт, що включають маскування стику короба зі стіною, навішується дверне полотно з МДФ. На його поверхню легко лягає імітує натуральний шпон ПВХ-покриття або підготовча грунтовка для подальшої обклеювання шпалерами, фарбування та іншої обробки.

Щоб прихована двері максимально зливалася зі стіною, використовуються потайні петлі (вони не виступають за площину двері), і запірний механізм з магнітним язичком (відповідна планка не має виступаючих частин і повністю ховається всередині короба). Ми також встановлюємо зручні дверні ручки, а при необхідності - і замки.

прихована двері

Приховані міжкімнатні двері не мають наличників.

Дизайнерські ідеї використання прихованої двері в інтер'єрі

Приховані міжкімнатні двері ідеально поєднуються з прямокутними оздоблювальними стіновими панелями. Продовженням вертикальних ліній полотна стають шви між панелями, тому про наявність входу складно здогадатися.

Обклеївши частина стін фотошпалерами, можна влаштувати каскад з панно. Одним з елементів композиції буде служити прихована двері.

Простіші способи маскування полотна - обклеювання шпалерами або фарбування в колір стіни. Вертикальні смуги, суміщені з вертикальними швами примикання полотен, підсилюють ілюзію однорідності. Щоб позбутися від горизонтальних зазорів, купите приховану двері на всю висоту приміщення.

Для прихованої установки ви можете вибрати будь-яку модель з нашого каталогу. Особливо ефектно виглядають плоскі полотна серії Art.

Створюйте стильні і сучасні інтер'єри разом з нами!

 

Часті питання про міжкімнатні приховані двері

✓ Скільки коштує виготовлення прихованих дверей стандартного розміру?

Приховані двері виготовляються на замовлення. Їхня ціна залежить від складності монтажу, декоративного оздоблення та інших факторів. Залишіть заявку, щоб ми могли зв'язатися з вами, уточнити деталі та розрахувати точну вартість робіт.

✓ Чи є гарантія на двері прихованого монтажу?

Так, обов'язково. Причому діє окрема гарантія на саме полотно та коробку прихованих дверей, роботу з встановлення та фурнітуру.

Наші переваги
 • Якість

  Повний цикл виробництва міжкімнатних дверей в Україні, від заготівлі пиломатеріалів до монтажу у клієнта.

 • Ціна

  Ми пропонуємо ціни на міжкімнатні двері від виробника без додаткових націнок.

 • Стильний дизайн

  Каталог Дорум - це більше 300 моделей, а також виробництво міжкімнатних дверей за індивідуальними ескізами.

 • Надійність

  20-ти річний досвід виробництва внутрішніх дверей тільки з перевіреного сировини.

 • «Двері під ключ!»

  Міжкімнатні двері в Києві та інших містах України з установкою: власна бригада монтажників, гарантійне та післягарантійне обслуговування.