Двері нестандартних розмірів на замовлення

Говорячи про нестандартні отворах, зазвичай мають на увазі відхилення від загальноприйнятих розмірів +/- 10 см. У цьому випадку підкоригувати технологічний процес і виготовити полотно, коробку, наличники та інші складові не складає проблеми. Але що робити, якщо по дизайн-проекту розміри вашої міжкімнатних дверей - нестандартні повністю? Наприклад, дуже високі або, навпаки, широкі? Пропонуємо звернутися до українського виробника Дорум:

 • Наш конструкторський відділ спроектує дверну групу будь-якої складності з нуля. Це означає, що ви можете замовити міжкімнатні двері будь-яких нестандартних розмірів.
 • Виготовлення нестандартних міжкімнатних дверей передбачає всі можливі способи відкривання - розсувні конструкції, розсувні двері купе, двері книжки, двері з рото системою і так далі.
 • У частині дизайну також немає обмежень. Вибирайте будь-який варіант з нашої колекції, і ми його адаптуємо під ваш нестандартний розмір дверей. Або запропонуйте ескізи або каталоги Вашого дизайнера, озвучте власні побажання - ми готові взятися за реалізацію будь-якого проекту. Для узгодження з Вами моделі майбутнього полотна ми підготуємо 3D візуалізацію. Полотно нестандартного дизайну буде віддано в виробництво тільки після узгодження і затвердження 3D ескізу.

нестандартні двері міжкімнатнідвері нестандартні міжкімнатні

Крім цього ми можемо виготовити дверне полотно з підвищеними вимогами до звукоізоляції. Такі дверні блоки знайдуть застосування в готелях, хостелах, або в студіях звукозапису. Так-же ми готові врахувати особливі побажання клієнта, оснастивши дверне полотно накладками з нержавіючої сталі. Двері можуть бути встановлені в кафе, бари, ресторани.

Виробництво розміщено в Харкові. У Києві та Одесі організовані представництва і шоуруми. Тут ви можете ознайомитися зі зразками нашої продукції і замовити нестандартні міжкімнатні двері «під ключ» - з виїздом зморщок, а після виготовлення доставкою і установкою нашими майстрами.

Купити нестандартні міжкімнатні двері на замовлення в інших містах також можливо. У цьому випадку нам потрібні розміри, а готовий виріб ми надішлемо транспортною компанією.

Ми гарантуємо бездоганну якість дверей міжкімнатних нестандартних

Ми маємо в своєму розпорядженні власні виробничі потужності. Це сучасне обладнання кращих виробників Європи. Крім цього:

 • Міжкімнатні двері нестандартних розмірів виготовляються на основі брусового каркаса з якісного МДФ і покриваються зносостійкими ПВХ-плівками, які імітують текстуру і візерунок натуральної деревини, або фарбуються.
 • Для шанувальників екостилю пропонуємо вироби з натуральним шпоном.
 • Використовувані технології дозволяють фрезерувати орнамент або візерунок будь-якої складності.
 • При виготовленні нестандартних міжкімнатних дверей ми використовуємо скло з різною декоративною обробкою, фотодрук на дверному полотні та інші оформлювальні засоби.
 • Встановлюємо надійну, довговічну фурнітуру перевірених виробників.

Всім, хто вирішив купити нестандартні міжкімнатні двері фабрики Дорум, надається офіційна гарантія виробника:

 • дверні полотна, короб, лиштви - 3 роки;
 • на фурнітуру - 1 рік;
 • на послуги з установки - 3 роки.

Щоб отримати детальну інформацію або оформити замовлення, зв'яжіться з нашими менеджерами.

 

 

Часті питання про міжкімнатні нестандартні двері

✓ Мені потрібні нестандартні двері. Чи зможете допомогти?

Так, фабрика «Дорум» розробить проект та виготовить нестандартні двері будь-яких конфігурацій – з арками, закругленими кутами, складним багатокомпонентним полотном. Залишіть заявку на сайті, щоб менеджер зміг з вами зв'язатися та уточнити усі нюанси.

✓ Чи надаєте ви гарантію на нестандартні двері?

Обов'язково – і на дверний блок, і на фурнітуру. Якщо нестандартні двері встановлюють спеціалісти «Дорум», на монтаж також надається гарантія.

Наші переваги
 • Якість

  Повний цикл виробництва міжкімнатних дверей в Україні, від заготівлі пиломатеріалів до монтажу у клієнта.

 • Ціна

  Ми пропонуємо ціни на міжкімнатні двері від виробника без додаткових націнок.

 • Стильний дизайн

  Каталог Дорум - це більше 300 моделей, а також виробництво міжкімнатних дверей за індивідуальними ескізами.

 • Надійність

  20-ти річний досвід виробництва внутрішніх дверей тільки з перевіреного сировини.

 • «Двері під ключ!»

  Міжкімнатні двері в Києві та інших містах України з установкою: власна бригада монтажників, гарантійне та післягарантійне обслуговування.