Купити рото-двері за ціною виробника: представництва в Києві, Харкові, Одесі

Хочете зручні у використанні і компактні міжкімнатні двері? Рекомендуємо купити вироби з рото-механізмом. Вони вдало поєднують в собі переваги маятникового, орного і розсувного механізму - відкриваються в обидві сторони і дозволяють раціонально використовувати примикає простір. Під час відкривання полотно одночасно від'їжджає в сторону і розчиняється. Таке рішення виглядає стильно, оригінально, має масу переваг.

 
 

Фірмовий інтернет-магазин фабрики «Дорум» допоможе купити рото-двері з однією або двома стулками. Вибирайте дизайн, який представлений в наших каталогах, або запропонуйте авторський ескіз. Ми здатні виготовити будь-яку модель в поворотному форматі по самій вигідною ціною. Доставляємо замовлення по всій Україні.

Особливості конструкції роторної двері

Основний секрет - використання унікального запатентованого механізму ТМ Ergon Living (Італія), який забезпечує особливу траєкторію руху полотна. Він встановлюється на стандартне дверне полотно і поставляється в зборі з ним.

Основна частина рото фурнітури знаходиться в коробці, тому в закритому положенні міжкімнатні поворотна двері майже не відрізняється від традиційної орної. Наша продукція обладнана італійським рото-механізмом ERGON living, яке відрізняється винятковою довговічністю, надійністю, безвідмовністю і простотою експлуатації. Для фіксації в закритому стані застосовується магнітний замок AGB Mediana Polaris.

Переваги рото-дверей

 • Використання роторних дверей міжкімнатних дозволяє істотно заощадити простір вашої квартири або офісу, а також раціональніше розставити меблі і предмети інтер'єру.

 • Рото двері відкриваються в обидві сторони - як по ходу руху, так і в зворотному напрямку.

 • Поворотні двері міжкімнатні працюють дуже тихо - вони не ляскають під впливом протягу, відкриваються з мінімальним фізичним зусиллям. Рух механізму повністю безшумно, тому виріб прекрасно підходить для спальні, дитячої, кабінету.
 • Рото двері бережуть енергію і захищають від зовнішнього шуму, оскільки обладнані щітковими ущільнювачами. З ними не страшні протяги, в приміщенні зберігається тепло або прохолода, поглинаються звукові хвилі.
 • Двері з рото системою відкривання виглядають незвично, стильно і сучасно.

Установка поворотних дверей «під ключ»

Рекомендуємо замовити міжкімнатні роторні двері з послугою монтажу «під ключ». Представництва нашої фабрики організовані в Києві, Харкові та Одесі. Досвідчені консультанти допоможуть вибрати модель, а той, що заміряє і бригада установників подбають, щоб виріб точно відповідало отвору. Надаємо гарантію і на дверний блок, і на роботу.

 

Часті питання про замовлення рото-дверей

✓ Чи можна замовити рото-двері нестандартного розміру?

Ми виготовляємо рото-двері індивідуально під габарити конкретного отвору. Є якісні механізми різних розмірів.

✓ Чи надаєте ви гарантію на рото-двері?

Так, гарантія дається окремо на дверний блок, механізм та фурнітуру, установку.

Наші переваги
 • Якість

  Повний цикл виробництва міжкімнатних дверей в Україні, від заготівлі пиломатеріалів до монтажу у клієнта.

 • Ціна

  Ми пропонуємо ціни на міжкімнатні двері від виробника без додаткових націнок.

 • Стильний дизайн

  Каталог Дорум - це більше 300 моделей, а також виробництво міжкімнатних дверей за індивідуальними ескізами.

 • Надійність

  20-ти річний досвід виробництва внутрішніх дверей тільки з перевіреного сировини.

 • «Двері під ключ!»

  Міжкімнатні двері в Києві та інших містах України з установкою: власна бригада монтажників, гарантійне та післягарантійне обслуговування.