Шпоновані міжкімнатні двері за індивідуальним замовленням

двері міжкімнатні шпон

Харківська фабрика Дорум пропонує купити міжкімнатні двері шпоновані до отвору будь-якого розміру і конфігурації.

Натуральний шпон - це тонкий зріз товщиною близько 1 мм, який зрізається по спіралі з поверхні стовбура цінних порід деревини. Таким чином виходить цілісне полотно з красивим природним малюнком. Після спеціальної технологічної обробки воно приклеюється на заготовку з більш дешевих пиломатеріалів або деревно-стружкових плит. Готові міжкімнатні двері шпон набувають красу і енергетику натурального дерева. Їх теплота відчувається не тільки візуально, але і під час дотику до поверхні. При цьому ціна на шпоновані міжкімнатні двері значно нижче, ніж на масив.

Ми виготовляємо шпоновані двері міжкімнатні з використанням березової фанери

Міжкімнатні двері з натуральним шпоном класичного виду мають ряд експлуатаційних недоліків. Вони чутливі до перепадів вологості. Якщо мали місце відхилення від технологічного процесу виготовлення, декоративний шар може відшаруватися. Через малу товщини облицювання дизайнерські можливості сильно обмежені - малюнок фрезою нанести не вдасться.

Щоб позбавити двері натуральний шпон від цих проблем, наша фабрика використовує високоякісну вологостійку березову фанеру:

 • Висока вологостійкість дозволяє використовувати такий дверний блок навіть у ванній.
 • Фанера міцніше механічно. Вона менше схильна до сколів, подряпин, відклеювання і так далі.
 • Товщина облицювального шару становить 4 мм. На таких дверей «натуральний шпон» можна вифрезерувана практично будь-який бажаний візерунок.

Готові шпоновані міжкімнатні двері покриваються якісним тонером і лакуються. Ми використовуємо італійські ЛФМ преміум-класу:

 • Доступно 11 кольорів тонування.
 • Для кожного кольору передбачено три ступені насиченості.

Підібрати комбінацію, ідеально гармонує з вашим інтер'єром, не складе труднощів. Використовуємо надійну фурнітуру провідних європейських виробників.

11 кольорів тонування

Купити шпоновані міжкімнатні двері в Києві, Харкові та інших містах України у виробника

Фабрика Дорум спеціалізується на індивідуальних замовленнях. Наше виробництво знаходиться в Харкові, а в Києві та Одесі відкриті шоуруми і представництва. У цих містах послуги надаються «під ключ» і включають:

 • завмер на об'єкті;
 • допомога у виборі дизайну і кольору;
 • виготовлення;
 • доставку;
 • установку.

Наш асортимент - конструкції будь-якого розміру, форми і типу відкривання. Всі вони представлені в онлайн каталозі. При необхідності виготовимо шпоновану міжкімнатні двері на вашу авторським дизайном.

Для клієнтів з інших точок України зробимо двері міжкімнатні шпон за наданими розмірами і відправимо замовлення транспортною компанією.

Ми запропонуємо найвигідніші ціни на двері шпоновані міжкімнатні в Києві і інших містах України. Для бізнес-клієнтів передбачені спеціальні умови співпраці.

 

Часті питання про міжкімнатні шпоновані двері

✓ Які конструкції шпонованих дверей ви пропонуєте?

На фабриці «Дорум» можна замовити шпоновані двері всіх конструкцій. Більш того, ми виготовляємо вироби будь-якого розміру за індивідуальним виміром. Декоративне оздоблення – 11 тонувальних кольорів, кожен з яких доступний у трьох градаціях інтенсивності.

✓ Чи є установка і чи дається гарантія на шпоновані двері?

У містах, де є представництва фабрики «Дорум», шпоновані двері продаються із виміром, доставкою та встановленням. Гарантія у разі надається як у полотно і фурнітуру, і на монтаж.

Наші переваги
 • Якість

  Повний цикл виробництва міжкімнатних дверей в Україні, від заготівлі пиломатеріалів до монтажу у клієнта.

 • Ціна

  Ми пропонуємо ціни на міжкімнатні двері від виробника без додаткових націнок.

 • Стильний дизайн

  Каталог Дорум - це більше 300 моделей, а також виробництво міжкімнатних дверей за індивідуальними ескізами.

 • Надійність

  20-ти річний досвід виробництва внутрішніх дверей тільки з перевіреного сировини.

 • «Двері під ключ!»

  Міжкімнатні двері в Києві та інших містах України з установкою: власна бригада монтажників, гарантійне та післягарантійне обслуговування.