Компланарні двері - сучасне рішення для інтер'єру

Використання компланарних систем - сучасне рішення в міжкімнатних дверних системах. Компланарні короба не виступають над стіною, а йдуть з нею в одній площині. Тому лиштва не випирає і стає непомітним. Це забезпечує мінімалістичний вигляд і візуально економить вільну площу. Компланарні двері навіть у відкритому стані не вимагають додаткової площі і не заважають. Фабрика дверей «Дорум» пропонує готові короба за стандартними розмірами, а також виготовляє системи на замовлення.

Що потрібно знати про компланарних дверях

Компланарні системи відрізняються від класичних. Дверне полотно і лиштва знаходяться на одній площині. Досягти такого ефекту вдається за рахунок особливостей конструкції дверної коробки і лиштви, а також прихованих петель. Так, в закритому стані петлі «ховаються» за системою. У компланарності коробці дверне полотно з лицьовими лиштвами знаходяться на одній площині при погляді з боку відкриття дверей.

Назва системі дав ефект векторної компланарності. Якщо говорити просто - це принцип приведення векторів до єдиного цілого, щоб вони знаходилися на одному рівні.

Для чого потрібні компланарні короба? Вони значно економлять площу в невеликих приміщеннях, відрізняються мінімалістичністю, але в той же час виглядають елегантно і стильно.

Переваги компланарних дверних систем

Основні вже названі: економія місця і естетичність. Також безсумнівними плюсами вважають:

 • зручність в експлуатації;
 • надійність використання;
 • безшумні цикли відкриття-закриття;

 

Компланарні двері універсальні: їх встановлюють в котеджах і квартирах, офісах і громадських приміщеннях, в розважальних закладах. Вони підходять для повсякденної експлуатації.

У полотна обов'язково є надійний виразний механізм (як правило з магнітним язичком), приховані дверні петлі і ручки. Щоб система служила дійсно довго, важливо правильно її встановити. Із завданням впорається тільки фахівець з потрібними професійними знаннями.

У нашій компанії пропонується 2 варіанти виготовлення компланарних систем.

Варіант 1

 

 

 

 

 

Стик лиштви з коробом видно з боку відкривання дверей

 

Варіант 2

 

Стик лиштви з коробом видно з внутрішньої сторони при відкритих дверях

 

 

Матеріали компланарних дверей

Завдання виробника - правильно підібрати матеріали для таких дверних систем. Зазвичай для компланарності лиштви, короба і полотна використовують такі рішення:

 • деревина - натуральний масив для полотна і погонажу. Вартість система - вище середньої. Готові варіанти підходять для інтер'єрів, що спираються на екологічні матеріали обробки
 • легке, пусте всередині полотно - рішення для дверних систем економ-класу. Ціна - нижче середнього рівня. Невелика маса - єдина перевага. Полотно легко пошкодити і служить воно недовго;
 • клеєний масив дерева для виготовлення полотна - таке рішення забезпечує хорошу зносостійкість. Підходить для мінімалістичний інтер'єрів;
 • покриття з еко-шпону, шпону, паперу, плівки - характеристики поверхні будуть відрізнятися, в залежності від обраного матеріалу. Кращі показники естетичності і довговічності - у шпону і еко-шпону.

 

Слід зазначити деякі недоліки дверей з компланарності системою:

 • більш висока вартість в порівнянні з традиційними дверцятами, обумовлена ​​високою вартістю прихованих петель
 • підвищені вимоги до якості підготовки прорізів перед установкою дверних блоків, компланарності система вимагає ідеально рівних стін у всіх площинах
 • ефекту компланарності вдасться досягти тільки з одного боку-сторони відкривання дверей, зі зворотного боку буде використовуватися стандартна система кріплення лиштви

 

При виборі компланарних дверей довіряйте перевіреним виробникам. Фабрика дверей Дорум забезпечує високу якість продукції, великий вибір моделей і дає фірмову гарантію якості.

Наші переваги
 • Якість

  Повний цикл виробництва міжкімнатних дверей в Україні, від заготівлі пиломатеріалів до монтажу у клієнта.

 • Ціна

  Ми пропонуємо ціни на міжкімнатні двері від виробника без додаткових націнок.

 • Стильний дизайн

  Каталог Дорум - це більше 300 моделей, а також виробництво міжкімнатних дверей за індивідуальними ескізами.

 • Надійність

  20-ти річний досвід виробництва внутрішніх дверей тільки з перевіреного сировини.

 • «Двері під ключ!»

  Власна сервісна і монтажна служба. Гарантійне та післягарантійне обслуговування.