Міжкімнатні дерев'яні протипожежні двері від виробника: межа вогнестійкості 30 хвилин

Випробування дверей на вогнестійкість

За технікою пожежної безпеки деякі входи-виходи приміщень в громадських будівлях і спорудах слід оснащувати протипожежними дверима. У будинку або квартирі такі вхідні групи також корисні. Вони дозволяють на деякий час зупинити поширення пожежі і тим самим збільшити час на евакуацію. Фабрика «Дорум» пропонує особливу послугу - виробництво протипожежних дверей дерев'яних в обраному дизайні.

У чому відмінність протипожежних дверей від звичайної?

Основна характеристика стійкості до пожежі - межа вогнестійкості. Вона показує, як довго сертифікована протипожежні двері здатна протистояти вогню, диму і високих температур.

Одиниця виміру межі вогнестійкості - час, яке може становити від 15 до 120 хвилин.

Методика пожежних випробувань передбачає вплив на міжкімнатні протипожежні двері високих температур (близько 900 ° С) і відкритого вогню. При цьому вимірюється період, протягом якого конструкція справляється з навантаженням. Крапку переходу визначають по зміні визначених станів:

 

 • Порушення цілісності протипожежної дерев'яних дверей при направленому впливі полум'я. Випробування зупиняють, як тільки полотно згорить і вогонь вирвався за його межі, або в просторі, що захищається виникли осередки тління через поширення гарячого газу через сіни і тріщини.
 • Критичне зниження теплоізоляційних властивостей. Згідно зі стандартами пожежної безпеки поверхню міжкімнатних протипожежних дверей не повинна нагріватися більше ніж на 140 ° С щодо її температури на початок випробувань.
 • Ізоляція від диму і інших газоподібних продуктів горіння. Димонепроніцамость зберігає хорошу видимість і нормальний склад повітря в приміщенні, що підлягає. В таких умовах покинути його значно простіше.
Сертифікат на протипожежні двері з межею 
вогнестійкості 30 хвилин

«Дорум» пропонує купити протипожежні двері міжкімнатні дерев'яні з межею вогнестійкості в 30 хвилин. Вироби пройшли вогневі випробування і отримали сертифікат відповідності.

Експлуатаційні особливості міжкімнатних дерев'яних протипожежних дверей виробника «Дорум»

При виготовленні протипожежних дверей ми строго дотримуємося затверджених ТУ:

 • Полотно збирається із брусків хвойних порід дерева. Заготовки проходять вакуумну обробку і склеюються в формі щита.
 • Отриманий щит з двох сторін облицьовується панелями МДФ з просоченням розчином, що підвищує вогнестійкість. Загальна товщина полотна дерев'яних міжкімнатних протипожежних дверей становить 44 мм.
 • Дверна коробка виготовлена ​​з твердих порід деревини. По периметру прокладені спучується стрічка і гумовий термостійкий ущільнювач.
 • Ви можете купити протипожежні двері з різними видами фінішної обробки стулки і короба. Доступні фарбування по каталогу RAL і ПВХ-плівка.

Якщо замовити і звичайні, і протипожежні міжкімнатні двері в «Дорум», їх зовнішній вигляд буде ідентичним. Стиль офісу, готелю або будинку збереже єдину концепцію.

Гарантія та ціни на міжкімнатні протипожежні двері

Ми запропонуємо вигідні ціни на протипожежні двері - в Києві, Харкові, Одесі послуги надаються «під ключ»:

 • На об'єкт виїде заміряє.
 • Після виготовлення виробу акуратно привезуть і занесуть до місця установки.
 • Досвідчені майстри виконають якісний монтаж.

Продаж в інші міста України також можлива. В цьому випадку надішлемо замовлення зручною вам транспортною компанією.

На сертифіковані міжкімнатні дерев'яні протипожежні двері і роботи по їх установці надається гарантія.

Запрошуємо до співпраці будівельні компанії, студії дизайну інтер'єрів, роздрібні торговельні мережі. За детальною партнерської інформацією звертайтеся до менеджера компанії.

 

 
 
Наші переваги
 • Якість

  Повний цикл виробництва міжкімнатних дверей в Україні, від заготівлі пиломатеріалів до монтажу у клієнта.

 • Ціна

  Ми пропонуємо ціни на міжкімнатні двері від виробника без додаткових націнок.

 • Стильний дизайн

  Каталог Дорум - це більше 300 моделей, а також виробництво міжкімнатних дверей за індивідуальними ескізами.

 • Надійність

  20-ти річний досвід виробництва внутрішніх дверей тільки з перевіреного сировини.

 • «Двері під ключ!»

  Міжкімнатні двері в Києві та інших містах України з установкою: власна бригада монтажників, гарантійне та післягарантійне обслуговування.