На цій сторінці зібрані відеоматеріали про роботу компанії "Дорум"

1. Відео установки орної міжкімнатних дверей

 
 

2. Відео установки розсувних міжкімнатних дверей

 
 

3. Відео установки декоративного фальшкороба

 
 

ВІДЕО ЗІ ВСТАНОВЛЕННЯ міжкімнатних дверей ВІД КОМПАНІЇ "Дорум"

Міжкімнатні двері - один з найважливіших елементів оформлення приміщення, який також вирішує й інші завдання. Для повноцінного виконання всіх своїх функцій двері повинні бути правильно встановлена ​​- це необхідна умова якості.

На цій сторінці ми створили для вас відеоподборку по установці міжкімнатних дверей, яка демонструє роботу майстрів фабрики "Дорум". Ці відео показують процес установки міжкімнатних дверей орного і розсувного типу у відповідності з усіма вимогами, а також містять інші корисні поради.

З їх допомогою ви дізнаєтеся, чого слід очікувати від фахівців з установки дверей при роботі з продукцією фабрики "Дорум". Переглянувши ці відео, ви напевно зверніть увагу на те, наскільки просто і швидко встановлюються двері. Ви дійсно можете розраховувати на те якість роботи, яке демонструють майстри "Дорум" в відеоматеріалах. Ми гарантуємо точність, оперативність і професіоналізм виконання установки, а також мінімум пилу і шуму. Ви можете бути впевнені, що будь-які двері, виконана на замовлення, в заводській комплектації містить всі необхідні компоненти і не вимагає додаткової підгонки.

З іншого боку, незважаючи на легкість і простоту, з якою працюють майстри на відео, в установці міжкімнатних дверей за індивідуальним замовленням є ряд нюансів, які знають тільки професіонали. Частково ми показуємо ці моменти в наших роликах, проте не радимо монтувати двері самостійно. Не спокушайтеся видимою простотою, адже на відео працюють професіонали з багаторічним досвідом.

Компанія "Дорум" надає гарантію на всю продукцію при установці нашими майстрами. Щоб виключити можливі складнощі в подальшій експлуатації дверей, користуйтеся послугами професіоналів.

Нехай ваші двері завжди тільки радують вас!

Наші переваги
 • Якість

  Повний цикл виробництва міжкімнатних дверей в Україні, від заготівлі пиломатеріалів до монтажу у клієнта.

 • Ціна

  Ми пропонуємо ціни на міжкімнатні двері від виробника без додаткових націнок.

 • Стильний дизайн

  Каталог Дорум - це більше 300 моделей, а також виробництво міжкімнатних дверей за індивідуальними ескізами.

 • Надійність

  20-ти річний досвід виробництва внутрішніх дверей тільки з перевіреного сировини.

 • «Двері під ключ!»

  Міжкімнатні двері в Києві та інших містах України з установкою: власна бригада монтажників, гарантійне та післягарантійне обслуговування.