Фарбовані міжкімнатні двері: як їх вибрати і залишитися задоволеним

Зараз дуже популярні міжкімнатні двері зі скляними вставками, які виконують відразу кілька корисних функцій. Завдяки ним кімната стає більш затишною і світлою, а інтер'єр отримує додаткову родзинку. На сучасному ринку представлений великий асортимент виробів, які можуть відрізнятися розміром, формою ставки та іншими характеристиками. Можна знайти міжкімнатні двері в Харкові з прозорим, матовим склом, що дозволить задовольнити практично будь-які потреби. Головне підійти до вибору правильно, вивчивши на попередньому етапі всі слабкі і сильні сторони таких виробів.
Основні переваги дверей з вставками зі скла
Завдяки ним можна впустити в приміщення більшу кількість світла, що позитивно позначається на настрої, задає особливий тон. Підійдуть такі двері тоді, коли треба візуально розширити простір всередині кімнати. Непоганим варіантом стає двері з вставкою з матового скла. Такий варіант скла пропустить світло в приміщення, але через таке скло не буде видно деталей. Двері з таким матовим склом можна навіть встановлювати в санвузли. Візуальне розширення простору стає важливою перевагою, необхідним у багатьох сучасних квартирах і будинках. Приміщення автоматично стає світлішим і комфортним, набуває особливого затишок.
Замість глухий двері така буде дуже цікавим рішенням, тому що вдасться правильно розставити акценти в інтер'єрі, зробити його більш привабливим. Для цього скляні елементи стають просто ідеальним рішенням. Для всіх, хто хоче привнести в свій інтер'єр додаткову родзинку, поліпшити загальний вигляд кімнати, такий формат стає ідеальним рішенням. Сприяє вдалому вибору великий асортимент моделей, який допоможе знайти кращу під різні запити.
деякі недоліки
До них можна віднести деяку складність в догляді і крихкість конструкції. Головним мінусом фахівці вважають саме крихкість, через яку не рекомендується встановлювати їх в дитячій кімнаті. Особливо потенційно небезпечними можуть виявитися недорогі моделі, в яких використовується занадто тонке скло. Під час однієї з дитячих ігор в конструкцію може потрапити якийсь предмет, через який скло просто розіб'ється. Є ймовірність в такому випадку, що дитина пораниться, чого краще не допускати. Щоб вирішити таку проблему, треба просто вибрати двері з більш міцним склом, наприклад, розпеченим або триплекс. Його розбити буде набагато складніше.
Є деякі проблеми з доглядом. Його потрібно очищати на постійній основі від пилу, стежити за постійною появою відбитків пальців на поверхні. Матове скло дозволить всього цього уникнути.
Що впливає на вартість?
На сучасному ринку пропонується безліч цікавих моделей, серед яких під різні запити можна вибрати кращу. На вартість впливають такі чинники:
• Матеріал виробництва полотна.
• Якість скла, з якого робиться вставка.
• Виробник і т.д.
Треба розуміти, що дешевий товар не може бути по-справжньому якісним.

Наші переваги
 • Якість

  Повний цикл виробництва міжкімнатних дверей в Україні, від заготівлі пиломатеріалів до монтажу у клієнта.

 • Ціна

  Ми пропонуємо ціни на міжкімнатні двері від виробника без додаткових націнок.

 • Стильний дизайн

  Каталог Дорум - це більше 300 моделей, а також виробництво міжкімнатних дверей за індивідуальними ескізами.

 • Надійність

  20-ти річний досвід виробництва внутрішніх дверей тільки з перевіреного сировини.

 • «Двері під ключ!»

  Міжкімнатні двері в Києві та інших містах України з установкою: власна бригада монтажників, гарантійне та післягарантійне обслуговування.